ANKARA TOBB ETÜ HASTANESİ

Son olarak TGC üyeleri, birinci derece yakınları için TOBB ETÜ Hastanesi ile indirim anlaşması yapıldı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine muayenede yüzde 40, laboratuvarda yüzde 20, radyolojide ise yüzde 25 indirim uygulanacak. 

BİRUNİ LABORATUVARI

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti sağlık kuruluşlarıyla üyelerine dönük indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor. Son olarak Biruni Analiz ve Sağlık Laboratuvarı ile indirim protokolü imzalandı.  

DÜNYA GÖZ HASTANESİ

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve çalışanları veya birinci derece yakınları; Dünya Göz Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Yapılan indirim oranları Dünya Göz Hastanesinin tüm şubelerinde geçerli olacaktır. 

HOSPİTADENT SAĞLIK GRUBU

TGC üyeleri ve 1. derece yakınları Hospitadent Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Hospitadent Bağcılar, Güneşli Aksa Tıp Merkezi, Hospitadent Fatih, Hospitadent Mecidiyeköy, Hospitadent Çamlıca, Hospitadent Pendik, Hospitadent Bakırköy
hastanelerinden hizmet aldıkları merkezin ücret tarifesi üzerinden %20 indirimli sağlık hizmetini üye kimlik kartını veya sarı basın kartını göstererek yararlanabilecek. 

ÖZEL BÖLGE HASTANELERİ

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Özel Pendik Bölge Hastanesi, Özel Maltepe Bölge Hastanesi, Özel İstanbul Bölge Hastanesi (Sancaktepe) ile indirim anlaşması yaptı. 

GALATA POLİKLİNİK

Üyelerimize muayenede TTB fiyatları üzerinden %40, laboratuvar işlemlerinde %50 indirim uygulanacak. 

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ile Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Cemiyetimiz üyelerine Hekimlik, Laboratuar, Radyoloji, Operatör doktor ve Asistan doktor ücretlerinde %15 indirim uygulanıyor. 

DİŞ HEKİMİ MİTHAT DEMİRKAZIK

Diş hekimi Mithat Demirkazık, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine, personeline ve birinci derece yakınlarına (Anne, baba, eş, çocuk) geçerli Türk Diş Hekimleri Odası’nın belirlediği asgari ücret tarifesi uygulayacak. TGC üyeleri hizmetten TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecek.

ÖZEL TRİODENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

İSTANBUL- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri için sağlık kuruluşlarıyla indirim sözleşmeleri yapmayı sürdürüyor.  Son olarak Kadıköy'deki Triodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile üyeler için indirim anlaşması yapıldı. Anlaşmaya göre TGC üyeleri, birinci derece yakınları ve çalışan personele Triodent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde yapılacak tedavilerde yüzde 20 indirim sağlanacak. 

ACIBADEM SAĞLIK GRUBU

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti'nin üyelerine ve birinci derece yakınlarına, Acıbadem Sağlık Grubu'nda sağladığı hizmetlerle ilgili bilgi almak için 444 55 44 ve 0216 544 39 09 iletişim numaralarına ulaşabilirsiniz. 

REVO FACİAL AESTHETİCS KLİNİĞİ

İSTANBUL- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Revo Facial Aesthetics Kliniği ile bir indirim anlaşması yaptı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine ve birinci derecede yakınlarına Revo Facial Aesthetics Kliniği’nde, yapılacak olan işlemlerde yüzde 20 indirim sağlanacak. TGC üyeleri indirimden üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecek.

ÖZEL NEOLİFE TIP MERKEZİ

Cemiyet üyelerine ve 1. derece yakınlarına Onkolojik hastalık şüphesi ile izlenmekte olan veya Onkolojik hastalık tanısı alan hastaların tanı, tedavi ve takip hizmetleri kapsamında Neolife cari fiyatları üzerinden %25 indirim sağlanacaktır. 

OTA & JİNEMED HASTANESİ

İSTANBUL- Türkiye Gazeteciler Cemiyeti OTA JİNEMED Sağlık Hizmetleri ile bir  indirim anlaşması yaptı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine ve bakmakla yükümlü
oldukları 1.derecede yakınlarına Ota Jinemed Hastanesi’nde indirim uygulanacak. TGC üyeleri indirimden TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecekler.

DİŞ HEKİMİ ERDAL ULTAV

Diş hekimi Erdal Ultav, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyelerine Diş Hekimleri Odası’nın belirlediği asgari ücret tarifesi uygulayacak. TGC üyeleri hizmetten TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecek.

DOÇ. DR. GÖKHAN OKAN (DERMATALOG)

Doç Dr. Gökhan Okan’ın muayenesinde , Cemiyete bağlı  üyeler ve  çalışan personeline aşağıda belirtilen sağlık hizmeti sunulması ayrıca  1. Derecede yakınlarına ( anne, baba, eş ve çocuklar)  bu indirimden aynen yararlanır.

NAZİF BAĞRIAÇIK HASTANESİ (NB KADIKÖY HASTANESİ)

TGC üyelerine, çalışanlarına ve  birinci derece yakınlarına (anne, baba, eş ve çocukları) Hastanede sağlık hizmetlerinde % 15, check-up paketlerinde ise % 20 indirim uygulanacak. Üyeler, hizmetten TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecekler.