TGC, Ankara TOBB ETÜ Hastanesi ile indirim anlaşması yaptı

İSTANBUL-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) üyeleri için indirim anlaşması yapmaya devam ediyor.

Son olarak TGC üyeleri, birinci derece yakınları için TOBB ETÜ Hastanesi ile indirim anlaşması yapıldı. Anlaşmaya göre TGC üyelerine muayenede yüzde 40, laboratuvarda yüzde 20, radyolojide ise yüzde 25 indirim uygulanacak.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve birinci derece yakınları; TOBB ETÜ Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabilecek. TGC üyeleri, hizmetten TGC üye kimlik kartını göstererek yararlanabilecekler.

BİLGİ İÇİN: TOBB ETÜ Hastanesi : Yaşam Cad. No.5 Söğütözü / Ankara

Telefon:  0312- 292 98 66-0312 292 99 00  (Çağla Türköz)

http://tgc.org.tr/uyelik/indirim-yapan-saglik-kuruluslari.html 

TGC Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri verildi

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti’nin 59.sunu düzenlediği Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Töreni 8 Mayıs 2018 Salı akşamı Taksim The Marmara Oteli’nde yapıldı. Törende 24 gazeteci ödül aldı.

TGC başsağlığı mesajı yayınladı:“Ergun Kaftancı’nın ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz”

İstanbul – Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, 2008 Burhan Felek Basın Hizmet Ödülü ve Sürekli Basın Kartı sahibi, Ergun Kaftancı 4 Mayıs 2018 Cuma  günü vefat etti. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Ergun Kaftancı’nın ölümüyle ilgili yayınladığı mesajda “Değerli üyemiz Ergun Kaftancı’yı kaybettik. Mesleğimize uzun yıllar hizmet veren Ergun Kaftancı’yı sevgi ve saygıyla anıyoruz. Ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz” dedi.

TGC başsağlığı mesajı yayınladı: “M. Oğuz Altay’ın ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz”

İstanbul – Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Sürekli Basın Kartı sahibi, M. Oğuz Altay 29 Nisan 2018 Pazar günü vefat etti. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, M. Oğuz Altay’ın ölümüyle ilgili yayınladığı mesajda “Değerli üyemiz M. Oğuz Altay’ı kaybettik. Mesleğimize uzun yıllar hizmet veren M. Oğuz Altay’ı sevgi ve saygıyla anıyoruz. 

Ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz” dedi.

M.Oğuz Altay’ın cenazesi 30 Nisan 2018 Pazartesi günü Yalova Güneyköy Mezarlığı’nda toprağa verilmiştir.

OĞUZ ALTAY KİMDİR?

1955 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksekokulu’nda eğitim gördü. Mesleğe 1975 yılındı Ekspres Gazetesinde başladı. Daha sonra Babı-Ali’de Sabah, Ayrıntılı Haber, Tan, Sabah ve Gözcü gazetelerinde çalıştı. Sürekli Basın Kartı sahibiydi.

TGC, Özel İbni Sina Hastanesi ile indirim anlaşması yaptı

İSTANBUL-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) üye, çalışanı ve birinci derece yakınlarına dönük hastanelerle indirim anlaşmaları kapsamında Özel İbni Sina Hastanesi ile indirim anlaşması yaptı. Anlaşmaya göre Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyeleri, çalışanları ve birinci derece yakınları; Özel İbni Sina Hastanesinden indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Yapılan indirim oranları Özel İbni Sina Hastanesinin tüm şubelerinde geçerli olacak. Özel İbni Sina Hastanesi’nin Kartal ve Maltepe olmak üzere 2 ayrı ilçe de şubeleri bulunuyor.