TGC’den Şişli Belediye Başkanı’na ziyaret

İSTANBUL-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) yeni dönem ziyaretlerini sürdürüyor. TGC Yönetim Kurulu son olarak 29 Ağustos 2019 Perşembe günü Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’i ziyaret etti.

TGC Başkanı Turgay Olcayto, Başkan Yardımcıları Vahap Munyar, Doğan Şentürk ve Genel Sekreter Sibel Güneş’ten oluşan heyet, Başkan Muammer Keskin’e yeni görevinde başarılar diledi. Heyet, görüşmede Muammer Keskin’e TGC’nin çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

TGC Başkan Turgay Olcayto görüşmede “Şişli gibi İstanbul’un kalbinde yer alan bir ilçeyi yönetmenin zorluğunu görmemek mümkün değil. Ama Muammer Keskin’in deneyimi ve sabrıyla bu işin üstesinden geleceğine inanıyorum. Çok kısa sürede bölgede kotardığı işler bile geleceğin ne kadar iyi olacağını Şişli’nin yine görkemine kavuşacağını gösteriyor. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu olarak parti ayırmaksızın halktan yana belediyecilik yapan tüm belediye başkanlarının yanında olacağız” dedi.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Giderek ağırlaşan ekonomik koşullarda belediyecilik hizmeti veriyoruz. Sahada halkın ve esnafın sorunlarını dinliyor ve çözmek için projeler hazırlıyoruz. Halktan gelen çözüm önerilerini dikkate alıyoruz. Medyanın içinde olduğu ağır sorunların da fazlasıyla farkındayız. Bu sorunların çözümü daha fazla demokrasiden geçiyor” dedi.