TGC başsağlığı mesajı yayınladı

 “Atılay Kayaoğlu'nun ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz”  

Gazeteci Atılay Kayaoğlu'nun cenazesi 31 Mart 2017 Cuma günü ikindi namazının ardından Levent Camisi'nden alınarak Zincirlikuyu mezarlığı'nda toprağa verilecek.

İstanbul – Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Üyesi, Sürekli Basın Kartı sahibi, foto muhabir Atılay Kayaoğlu 29 Mart 2017 Çarşamba günü vefat etti.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun, Atılay Kayaoğlu’nun ölümüyle ilgili yayınladığı mesajda “Değerli üyemiz deneyimli foto muhabiri, Atılay Kayaoğlu’nu kaybettik. Gazetecilik mesleğine uzun yıllar hizmet veren Atılay Kayaoğlu’nu sevgi ve saygıyla anıyoruz. Atılay Kayaoğlu'nun ailesine ve basın topluluğumuza başsağlığı diliyoruz” denildi. Gazeteci Atılay Kayaoğlu 31 Mart Cuma günü ikindi namazının ardından Levent Camisi'nden alınarak Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecek.


Atılay Kayaoğlu'nun özgeçmişi

1943 yılında İstanbul’da doğdu. Mesleğe 1969 yılında Hürriyet Gazetesi'nde Foto Muhabiri olarak başladı. Yıllarca başarılı bir çok fotoğrafa imza attı Hürriyet Gazetesinden emekli oldu. TGC ve TSYD'den çeşitli zamanlarda başarı ödülleri kazandı. Evli ve bir çocuğu olan Atılay Kayaoğlu Sürekli Basın Kartı sahibiydi.